Panattoni Park Kielce ul. Malików

23 kwietnia 2017 |

Panattoni Park Kielce to ogromna inwestycja produkcyjno-magazynowa, która powstanie w dzielnicy Niewachlów. Panattoni Park Kielce będzie składać się z 2 budynków o łącznej powierzchni ponad 43 tys. m2. Cała powierzchnia przeznaczona jest pod wynajem, a dzięki możliwości elastycznego kształtowania modułów park jest w stanie zaspokoić wymagania klientów z różnych branż. Halę będą mieć wysokość 10m.

Grupa VIVE pierwszym lokatorem
Połowę powierzchni zajmie Grupa VIVE. Kontrakt z deweloperem zakłada budowę nowoczesnego centrum logistycznego o łącznej powierzchni 26 291 m2, z czego 24 940 m2 to powierzchnia magazynowo-logistyczna, a 1 351 m2 zajmą biura. Planowany termin oddania obiektu do użytku to trzeci kwartał 2018 roku.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

W marcu 2018 roku zarząd Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex S.A. poinformował, że spółka Pekabex Bet podpisała list intencyjny ze spółką Panattoni Development Europe na generalne wykonawstwo zadania inwestycyjnego – budowy dwóch hal w ramach Panattoni Park Kielce w Kielcach. Wartość przedmiotu inwestycji to 12,15 mln euro netto, a termin zakończenia wyznaczono na 30 sierpnia 2018 r.

Zobacz również