7R Park Kielce – centrum logistyczne

03 kwietnia 2018 |

7R Park Kielce to centrum logistyczne, które powstało bezpośrednio przy węźle Kielce Południe w ciągu drogi ekspresowej S7. W ramach inwestycji wybudowane zostały 2 hale o łącznej powierzchni blisko 64 tys. m2. Budowa pierwszej z nich o powierzchni 24,5 tys. mzakończyła się w czerwcu 2019 roku. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w partnerstwie z firmą Polonez Plus. Koszt całej inwestycji to na ponad 150 mln zł.

myBOX Logistic pierwszym najemcą!

Krakowska firma myBOX Logistic została pierwszym najemcą 7R Park Kielce. W pierwszym etapie, na powierzchni 15 tys. m2, uruchomiona zostanie zautomatyzowana baza logistyczna obsługująca m.in. sieci sklepów Sizeer i 50 Style.

Wartość inwestycji to 78 mln złotych. Spółka rozpocznie działalność w połowie 2020 roku i już dziś planuje rozbudowę centrum o kolejne 21 tys. m2.

RTV Euro AGD i Tawol

To kolejne firmy, które zdecydowały się na prowadzenie działalności w 7R Park Kielce. RTV Euro AGD wykorzystuje magazyn o powierzchni ok. 1 tys. m2 . Tuż obok wprowadziła się chęcińska firma Tawol, która działa na rynku armatury przemysłowej i instalacyjnej.

Zobacz również