Plaza Tower (Nieruchomości Ryszard Grzyb)

25 stycznia 2017 |

Plaza Park powstaje na działce o pow. 2,5 ha położonej u zbiegu ulic Jesionowej i Zagnańskiej, na której pierwotnie miała stanąć galeria handlowa Kielce Plaza. Inwestor (Nieruchomości Ryszard Grzyb) planuje budowę dużego kompleksu mieszkalno-usługowego.

Plaza Park to wielofunkcyjna inwestycja, która powstaje u zbiegu ulicy Zagnańskiej i Jesionowej. Na ponad 2,5 hektarowej działce już wkrótce zakończy się budowa 2 pawilonów usługowych z parkingiem na ok. 200 aut. Na terenie położonym bliżej doliny Silnicy już na wiosnę rozpocznie się budowa pierwszego z trzech budynków mieszkalnych.

W ramach inwestycji powstaną także dwa 16-piętrowe budynki mieszkalne. W każdym z nich znajdzie się 128 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (29-125 mkw.) z balkonami, loggiami i dużymi tarasami oraz fantastyczną panoramą Kielc i Gór Świętokrzyskich. Będą to budynki jednoklatkowe, z 8 mieszkaniami na piętrze i 3 windami do dyspozycji mieszkańców. Dla każdego z nich zaprojektowano 200 miejsc garażowych. W trzecim etapie powstanie niższy blok.

Obsługę komunikacyjną Plaza Park zapewnią 3 niezależne zjazdy z ul. Okrzei/Zagnańskiej, które zapewnią sprawną obsługę całego kompleksu.

 

Zobacz również