CitiPark ul. Paderewskiego

19 czerwca 2006 |

CitiPark – to nazwa kompleksu, który powstał w miejscu ciekawego budynku dawnej przychodni przy ulicy Paderewskiego 4. Obiekt zaprojektowano na kształt litery U. Powierzchnia budynku to ponad 8 tys. m2. W podziemiach znajduje się podziemny parking na 80 stanowisk. W CitiParku powstał m.in. kompleks sportowo-rekreacyjny: basen kryty (12,5x 5 metrów, został zastąpiony przez centrum medyczne), fitness, sauna, siłownia, sala do gry w squasha oraz hotel. Pojawiła się też restauracja koreańsko-japońska wraz z salą konferencyjną. Od strony parku wybudowano część mieszkaniową.

Historia sprzedaży działki
Atrakcyjnie położoną kamienicę przy ulicy Paderewskiego 4 udało się sprzedać za czwartym podejściem. Na przetarg wpłynęły trzy oferty: od kieleckiej spółki medycznej, firmy koreańskiej oraz prywatnej osoby. Po dogrywce okazało się, że właścicielem budynku zostanie Koreańczyk Choong Won Lee, który zaoferował cenę 2,250 mln zł.

Opis sprzedanej nieruchomości
Nieruchomość zabudowana o pow. 2259 m2. Na nieruchomości usytuowany jest trzykondygnacyjny budynek administracyjny, o powierzchni zabudowy 397 m2 i powierzchni użytkowej 927,6 m2, w części podpiwniczonej znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,85 m2. W piwnicach znajduje się garaż, kotłownia i pomieszczenia pomocnicze. Parter, pierwsze i drugie piętro to pokoje biurowe, korytarze i łazienki. Plac utwardzony wokół jest utwardzony. Działka uzbrojona – wodociąg, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna. 1/3 powierzchni działki zagospodarowana jest aktywnie przyrodniczo – ok. 30 drzew w wieku od 20 – 60 lat, oraz krzewy ozdobne.

 

Zobacz również